Hakkımızda

Ness Makine Mühendislik,  2011  yılında Konya'da mühendislik firması olarak kurulmuş ,gün geçtikçe tecrübe, bilgi ve teknolojik güce ulaşarak günümüze gelmiştir.
2016 yılında Ness Makine mühendislik, Konya Büsan Organize Sanayi Bölgesine taşınarak iş hacmine ve gücüne güç katmıştır.
Çalışma ilkemiz amacına ve kurumsala uygun tasarım, sorunsuz ve hızlı imalat, kusursuz nakildir. Ürünü isteklerinize göre tasarlıyoruz.
Makine ve Çelik Konstruksiyon sektöründe sürekli değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarını en hızlı ve sorunsuz şekilde karşılayabilmek için gerekli olan ekipman ve profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Otomotiv yedek parça imalatı ile sektöre adımını atan Ness makina mühendislik, kurulduğundan buyana geçen zamanda kendini geliştirmeyi bilmiş, tecrübeli idari ve teknik kadrosuyla çağın üretim gereklerini uygulayarak sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.
Ness makine mühendislik firması, mükemmel kalite anlayışıyla sürekli müşteri memnuniyetini öncelik edinmiş, reklam stratejisini de müşteri memnuniyetinden doğan referans ağı üzerine inşa etmiştir.